Dom mobilny wg projektu „Optimus” z jedną sypialnią, w stylu nowoczesnej stodoły to innowacyjne połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnymi elementami. Ten unikalny projekt łączy prostotę i funkcjonalność z oryginalnym wyglądem. Proste, kształty tworzą minimalistyczny wygląd, który doskonale komponuje się z otoczeniem wiejskim lub naturalnym. Stalowa rama która jest podstawą domu, zawiera 4 duże koła, zapewniając dużą mobilność i możliwość dowolnego ustawienia na działce oraz zmiany położenia w dowolnym momencie.
Duże, przeszklone powierzchnia dominująca na fasadzie, umożliwia dostęp do naturalnego światła i zapewnia piękne widoki na zewnątrz.
Wysokie wnętrze domu mobilnego w stylu nowoczesnej stodoły charakteryzuje się minimalizmem i funkcjonalnością. Duża przestrzeń dzienna, jest centralnym punktem domu. Minimalistyczne, proste linie mebli oraz wykorzystanie naturalnych materiałów, nadają wnętrzu industrialny charakter.
Ściany z lamelowym dekorem dodaje rustykalnego uroku, podkreślając inspirację tradycyjnymi stodołami. Jednocześnie, minimalistyczne wykończenia, jak gładkie powierzchnie i prostota detali, nadają mu nowoczesny i nowatorski wygląd.
Wykorzystanie innowacyjnych technologii, takich jak inteligentne sterowanie domem, energooszczędne systemy grzewcze i wentylacyjne oraz panele słoneczne, czynią ten dom mobilny przyjaznym dla środowiska i ekonomicznym w użytkowaniu.
Dom mobilny w stylu nowoczesnej stodoły to doskonały wybór dla osób poszukujących oryginalnego, funkcjonalnego i przytulnego miejsca do zamieszkania, które łączy wiejski urok z nowoczesnym stylem.

Dom do obejrzenia w Warszawie, ul. Modlińska 205
Cena 235 000 zł netto*


Na nasz produkt można uzyskać umowę leasingową firmy EFL.
Gwarancja 24 mc !!!
*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Domek w stanie deweloperskim zawiera:

Ramę stalową zabezpieczona antykorozyjnie wraz z siatką przeciwgryzoniową ocynkowaną , z wyjściem pod wszelkie media
Konstrukcja główna z drewna C24 prefabrykowana, wraz z ociepleniem wełna mineralną w ścianach zewnętrznych i podłodze
Stolarka okienna aluminiowa - ciepła wraz z ciepłym montażem - 2 szybowa
Elewacja z drewna kompozytowego
Dach pokryty blachą na rąbek BP2 moletowana, wraz z obróbkami blacharskimi
Ściany i sufity wykończone panelami dekoracyjnymi
Podłogi w salonie oraz w pokojach wykończone panelami laminowanymi
Wykończona łazienka zawierająca kabinę prysznicową, stelaż pod WC, oraz ogrzewacz wody 50L sterowany wifi marki Ariston
Ogrzewanie podłogowe elektryczne w salonie i łazience , dodatkowy grzejnik drabinkowy w łazience
Osprzęt elektryczny - gniazdka i włączniki - za zewnątrz i wewnątrz, oświetlenie
Wentylacja mechaniczna
Pełna instalacja elektryczna 3-fazowa prowadzona w peszlach, z możliwością łatwego i bezpiecznego odłączenia od zasilania.
Drzwi wewnętrzne składane Porta

Pobierz dokumentacje techniczną / rzuty

Wyślij zapytanie